eBilet: teatr,koncerty,widowiska,imprezy dla dzieci,sport
w naszej ofercie:
TEATRY
Kraków
Teatr Ludowy
Poznań
Teatr Nowy im. T. Łomnickiego w Poznaniu
Warszawa
Teatr Studio w Warszawie
Teatr Wielki - Opera Narodowa
KONCERTY
szukaj... / search...
<< Maj / May 2019 >>
Pn
Mo
Wt
Tu
Śr
We
Cz
Th
Pt
Fr
So
Sa
N
Su
      1   2   3   4   5
  6   7   8   9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Wpisz fragment tytułu lub nazwy organizatora / Enter a part of the title or promoter's name:
Obsługa FirmZamówienia Grupowe dla Firm

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na grupowe zamówienia biletów oraz dedykowane usługi concierge, stworzyliśmy specjalną ofertę dla Firm i Instytucji. Chcielibyśmy zaproponować Państwu kompleksową obsługę udziału w wydarzeniach artystycznych. Żeby jak najlepiej sprostać Państwa wymaganiom, każde zamówienie jest realizowane indywidualnie przez naszego konsultanta.


Mając na uwadze charakterystykę zamówień, chcielibyśmy zaproponować Państwu naszą ofertę:

BILETY GRUPOWE
Rezerwacje grupowe są idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą nabyć większą pulę biletów za jednym razem. Żeby złożyć zamówienie, wystarczy wysłać nam e-maila. Bilety zostaną wydrukowane u nas na specjalnych blankietach i wysłane do Państwa kurierem pod wskazany adres.

VOUCHER EBILET
Voucher eBilet.pl może być wykorzystany na zakup biletów w serwisie internetowym www.eBilet.pl. Każdy voucher jest opatrzony unikalnym kodem, dzięki któremu można dokonać płatności za bilet. Voucher eBilet.pl występuje w dwóch formach: tradycyjnej – papierowej i elektronicznej. Voucher elektroniczny ma postać pliku PDF i jest wysyłany drogą mailową. Z kolei elegancki papierowy voucher jest pakowany w kopertę i stanowi idealny podarunek dla pracowników oraz klientów Państwa firmy.
Więcej informacji


DLACZEGO WARTO?

Czas i komfort
Wystarczy, że złożą Państwo zamówienie telefonicznie lub drogą elektroniczną, a my zajmiemy się wszystkim. Nie ma już potrzeby, by stać w kolejce po bilet. Bilety zostaną dostarczone Państwu kurierem pod wskazany adres.

Nieograniczony dostęp do wydarzeń kulturalnych
To, co wyróżnia eBilet.pl, to różnorodna i bogata oferta wydarzeń artystycznych, sportowych i rozrywkowych. Współpracując z nami, są Państwo informowani na bieżąco o aktualnych koncertach, spektaklach, czy imprezach. Dzięki temu, mają Państwo możliwość wyboru spośród szerokiej palety wydarzeń kulturalnych.

Gwarancja najwyższej jakości
Składając u nas zamówienie, mają Państwo pewność, że nasz zespół da z siebie wszystko, by sprostać wymaganiom naszych klientów. To również gwarancja, że korzystając z naszych usług, będą Państwo wspaniale spędzać czas podczas wybranej przez siebie formy rozrywki.

Co więcej, nawet jeśli wydarzenia, które Państwa interesuje, nie ma w naszym serwisie, możemy postarać się zdobyć bilety specjalnie dla Państwa!

W celu uzgodnienia szczegółów współpracy, czasu realizacji oraz innych ważnych kwestii prosimy o kontakt: zamowienia@ebilet.pl lub tel.(22) 122 80 99 po włączeniu sekretarki proszę wybrać 3