eBilet: teatr,koncerty,widowiska,imprezy dla dzieci,sport
w naszej ofercie:
TEATRY
Kraków
Teatr Ludowy
Poznań
Teatr Nowy im. T. Łomnickiego w Poznaniu
Warszawa
Teatr Studio w Warszawie
Teatr Wielki - Opera Narodowa
KONCERTY
szukaj... / search...
<< Maj / May 2019 >>
Pn
Mo
Wt
Tu
Śr
We
Cz
Th
Pt
Fr
So
Sa
N
Su
      1   2   3   4   5
  6   7   8   9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Wpisz fragment tytułu lub nazwy organizatora / Enter a part of the title or promoter's name:
Jak kupować bilety


www.eBilet.pl - SZYBKI DOSTĘP DO KULTURYSzanowni Państwo,

Witamy w ogólnopolskim systemie dystrybucji biletów. Oddajemy do Państwa dyspozycji serwis internetowy (www.eBilet.pl) oraz sieć punktów sprzedaży eBilet na terenie całej Polski. Mamy nadzieję, że stworzone przez nas rozwiązania pomogą Państwu w szybkim i wygodnym dostępie do rozrywki i sztuki.

Dziękujemy za odwiedzenie serwisu www.eBilet.pl - serwisu internetowego umożliwiającego zakup przez Internet biletów do teatrów, na koncerty i imprezy sportowe.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu w pełni bezpieczną i komfortową obsługę zakupu biletów na dowolną imprezę w kraju.


KUPOWANIE BILETÓW:


1. Pierwszym krokiem jest znalezienie przedstawienia, koncertu lub imprezy, która Państwa interesuje oraz wybranie dnia na który chcecie Państwo kupić bilety - po wybraniu przedstawienia/koncertu system wyświetli obraz sali, w której odbywa się przedstawienie wraz ze wskazaniem wolnych i zajętych miejsc.

UWAGA! Dokonując rezerwacji przy wyborze miejsc numerowanych z planu sali zalecamy korzystać z przeglądarek internetowych Mozilla Firefox oraz Internet Explorer. W przypadku innych przeglądarek, np. Opera lub Chrome mogą pojawić się trudności z poprawnym wyświetlaniem planu sali. Problem dotyczy wyłącznie planów sal z miejscami numerowanymi. Rezerwacja biletów nienumerowanych przebiega prawidłowo bez względu na rodzaj przeglądarki.

2. Używając myszki możecie zaznaczyć Państwo miejsca, na których chcecie siedzieć. Po wybraniu miejsc należy wypełnić zamieszczony obok formularz - dane w nim zawarte są przechowywane w bezpieczny sposób i służą wyłącznie identyfikacji Państwa podczas odbierania biletów.
W następnym kroku zostaniecie Państwo przeniesieni na strony największego w Polsce Centrum Autoryzacji Kart Kredytowych eCard S.A. gdzie należy dokonać płatności za kupowane przez Państwa bilety.

3. Po pozytywnym zatwierdzeniu płatności przez eCard S.A. nastąpi powrót do serwisu eBilet, gdzie będziecie mogli Państwo zobaczyć i wydrukować potwierdzenie swojej rezerwacji.


ODBIERANIE ZAKUPIONYCH BILETÓW:


Jeżeli wybrali Państwo tę opcję dostawy biletu, to potwierdzenie, które otrzymają Państwo po sfinalizowaniu zakupu jest biletem, który należy wymienić na blankiety wejściowe bezpośrednio przed spektaklem/imprezą.

Podając numer rezerwacji (widoczny na górze strony) oraz nazwisko osoby rezerwującej, możecie Państwo wymienić ten dokument na blankiety wejściowe w kasie teatru, lub w innych oznaczonych miejscach, wyłącznie najwcześniej godzinę przed spektaklem.

Kasjer może zapytać Państwa o:

  • numer rezerwacji
  • imię i nazwisko osoby rezerwującej
  • ilość i łączną wartość zarezerwowanych biletów
  • hasło - o ile wpiszecie je Państwo w formularz podczas kupowania biletów w systemie eBilet

Wszystkie dane dotyczące naszej rezerwacji mamy zanotowane na potwierdzeniu, które możemy wydrukować podczas kupowania biletów w systemie eBilet.

Z powyższej procedury wynika, że szczegółowe dane o swojej rezerwacji należy bezwzględnie zachować w tajemnicy.


ZWROTY:


W przypadku odwołania spektaklu przez jego Organizatora serwis eBilet dokonuje automatycznie zwrotu całej zapłaconej kwoty na rachunek karty płatniczej użytej do zakupu biletów.

Zakupu biletów należy dokonywać rozważnie, ponieważ rozliczenie zwrotu dokonywane z inicjatywy widza wymaga pewnej pracy ze strony serwisu eBilet i tym samym wiąże się z opłatą manipulacyjną w wysokości 30 zł i jest możliwe nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem spektaklu, o ile organizator danego spektaklu/koncertu akceptuje zwroty - jeśli nie mogą Państwo udać się na spektakl sugerujemy raczej przekazanie biletów znajomym, co nie wiąże się z żadnymi kosztami i terminami - wystarczy przekazać osobom obdarowanym dane potrzebne do odbioru biletów w kasie(numer rezerwacji, nazwisko).

Jeżeli jednak zdecydujecie się Państwo na zwrócenie biletów: warunkiem zaakceptowania przez serwis eBilet tego życzenia jest przesłanie jego treści w formie pisemnej, faksem na numer (22) 101 39 02

Treść wysyłanego przez Państwa dokumentu musi zawierać wyraźne oświadczenie o rezygnacji z biletów, podpis oraz komplet informacji o rezerwacji z której Państwo rezygnujecie (numer rezerwacji, tytuł spektaklu, nazwę teatru lub organizatora, datę i godzinę spektaklu oraz numery miejsc i łączną kwotę, którą zapłacili Państwo przy zakupie biletów) - komplet tych danych jest niezbędny, abyśmy mieli pewność, że rezygnacja jest składana na pewno przez tę samą osobę, która kupiła bilety.
Faks musi nadejść 7 dni przed spektaklem - po tym terminie nie będzie brany pod uwagę i jedyną możliwą formą rezygnacji z biletów będzie przekazanie ich własnym znajomym.


Kilka słów o bezpieczeństwie...

Bezpieczną płatność kartami płatniczymi zapewnia szyfrowanie transmisji protokołem SSL, certyfikat dla domeny internetowej ebilet.pl oraz obsługa transakcji przez eCard S.A.

Zastosowane rozwiązania gwarantują, że numery Państwa kart płatniczych nie będą widoczne ani dla Teatru, ani dla personelu serwisu www.ebilet.pl ani tym bardziej dla żadnych osób postronnych.

Zdaniem wielu specjalistów dokonywane w ten sposób zakupy z użyciem kart płatniczych są bezpieczniejsze niż zakupy dokonywane w "rzeczywistym świecie", w restauracji, supermarkecie czy na stacji benzynowej.

Producentem i administratorem serwisu eBilet jest firma:

eBilet Polska Sp. z o.o.
PGE Narodowy
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, lok. 01.045
03-901 Warszawa
email: rezerwacje@ebilet.pl