eBilet: teatr,koncerty,widowiska,imprezy dla dzieci,sport
w naszej ofercie:
TEATRY
Kraków
Teatr Ludowy
Poznań
Teatr Nowy im. T. Łomnickiego w Poznaniu
Warszawa
Teatr Studio w Warszawie
Teatr Wielki - Opera Narodowa
KONCERTY
szukaj... / search...
<< Maj / May 2019 >>
Pn
Mo
Wt
Tu
Śr
We
Cz
Th
Pt
Fr
So
Sa
N
Su
      1   2   3   4   5
  6   7   8   9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Wpisz fragment tytułu lub nazwy organizatora / Enter a part of the title or promoter's name:
pomoc

Numer konta, na które należy wysyłać przelewy za bilety kupowane telefonicznie:
06114010100000548872001001

Bank: mBank S.A. (Kod SWIFT: BREXPLPWWA1)
Odbiorca płatności: eBilet Polska Sp. z o.o.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 lok. 01.045, 03-901 Warszawa
Tytuł płatności: numer rezerwacji oraz imię i nazwisko zamawiającegoNumer konta, na które należy wysyłać przelewy za bilety kupowane telefonicznie na Open'er Festival oraz David Gilmour:
48114010100000548872001021

Bank: mBank S.A. (Kod SWIFT: BREXPLPWWA1)
Odbiorca płatności: eBilet Polska Sp. z o.o.
Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 lok. 01.045, 03-901 Warszawa
Tytuł płatności: numer rezerwacji oraz imię i nazwisko zamawiającegoODBIERANIE BLANKIETÓW WEJŚCIOWYCH (OPCJA ODBIÓR OSOBISTY):

Zakupione w ten sposób bilety (biletem jest potwierdzenie rezerwacji, które otrzymują Państwo mailowo po zaksięgowaniu wpłaty) należy wymienić najwcześniej godzinę przed spektaklem/imprezą w kasie lub innym oznaczonym punkcie na blankiety wejściowe.

W przypadku, gdy zapomną Państwo zabrać ze sobą bilet, kasjer przed wydaniem Państwu blankietów może zapytać Państwa o::

  • numer rezerwacji
  • imię i nazwisko osoby rezerwującej
  • ilość i łączną wartość zarezerwowanych biletów
  • hasło - o ile wpiszecie je Państwo w formularz podczas kupowania biletów w systemie eBilet

Jeśli nie będziemy pamiętać numeru rezerwacji, to powinniśmy pamiętać jakie i za ile kupiliśmy bilety lub hasło, które podaliśmy.
To wszystko dla naszego dobra. Wszystkie dane dotyczące naszej rezerwacji mamy zanotowane na potwierdzeniu, które możemy wydrukować podczas kupowania biletów w systemie eBilet.

Z powyższej procedury wynika, że szczegółowe dane o swojej rezerwacji należy bezwzględnie zachować w tajemnicy.

W związku z licznymi pytaniami, uprzejmie informujemy, że według powyższej procedury sprzedano w minionym sezonie artystycznym kilka tysięcy biletów, jest to więc metoda uznana za sprawdzoną i bezpieczną.


ZWROTY:


W przypadku odwołania spektaklu przez jego Organizatora serwis eBilet dokonuje automatycznie zwrotu całej zapłaconej kwoty na rachunek karty płatniczej użytej do zakupu biletów.

Zakupu biletów należy dokonywać rozważnie, ponieważ rozliczenie zwrotu dokonywane z inicjatywy widza wymaga sporej pracy ze strony serwisu eBilet i tym samym wiąże się z opłatą manipulacyjną w wysokości 30 zł i jest możliwe nie później niż na 7 dni przed rozpoczęciem spektaklu - jeśli nie mogą Państwo udać się na spektakl sugerujemy raczej przekazanie biletów znajomym, co nie wiąże się z żadnymi kosztami i terminami - wystarczy przekazać osobom obdarowanym dane potrzebne do odbioru biletów w kasie(numer rezerwacji, nazwisko).

Jeżeli jednak zdecydujecie się Państwo na zwrócenie biletów: warunkiem zaakceptowania przez serwis eBilet tego życzenia jest przesłanie jego treści w formie pisemnej, faksem na numer (22) 101 39 02

Treść wysyłanego przez Państwa dokumentu musi zawierać wyraźne oświadczenie o rezygnacji z biletów, podpis oraz komplet informacji o rezerwacji z której Państwo rezygnujecie (numer rezerwacji, tytuł spektaklu, nazwę teatru lub organizatora, datę i godzinę spektaklu oraz numery miejsc i łączną kwotę, którą zapłacili Państwo przy zakupie biletów) - komplet tych danych jest niezbędny, abyśmy mieli pewność, że rezygnacja jest składana na pewno przez tę samą osobę, która kupiła bilety.
Faks musi nadejść najpóźniej na 7x24 godziny (7 dni) przed spektaklem - po tym terminie nie będzie brany pod uwagę i jedyną możliwą formą rezygnacji z biletów będzie przekazanie ich znajomym.